Otrzęsiny klas pierwszych gimnazjum

W czwartek 25 września 2014 roku Sejm gimnazjum, pod opieką pań: Kaliny Kaczmarek i Ewy Brzuskiewicz-Żychskiej, zorganizował ślubowanie i otrzęsiny klas pierwszych. Podczas części oficjalnej uczniowie złożyli uroczystą przysięgę na Sztandar Szkoły w obecności dyrekcji i swoich wychowawców.  Po lekcjach uczniowie klas pierwszych wzięli udział w imprezie, podczas której odbyły się różnego rodzaju konkursy. Klasy odpowiadały na pytania w konkursie pt. Czy znasz swojego wychowawcę, po czym rysowali wspólnie jego portret na szarym papierze. Uczniowie wzięli też udział w zawodach na najmniej kwaśną minę, w czasie których przedstawiciele klas musieli wypić sok z cytryny, oraz konkursie wiedzy na temat szkoły. Zwyciężyła klasa 1d. Nagrodą jest DZIEŃ BEZ PYTANIA, który klasa wyznaczy sama w bieżącym roku szkolnym.