Nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 w Lubiczu

Dyrektor

Ardanowska Joanna

historia

SP

Bassa Grażyna

religia

SP

Bieniewicz Piotr

wychowanie fizyczne

SP

Bieniewicz Wioletta

nauczanie wczesnoszkolne

SP

Błaszak Mariusz

wychowanie fizyczne

G

Bock-Weber Dorota

język polski

SP

Bogukalec  Małgorzata

wychowanie fizyczne

G

Bortkiewicz – Mielnik Joanna

język polski

G

Brzuskiewicz - Żychska Ewa

język polski, język angielski

SP

Chmurzyńska Violetta

język polski

SP

Czajkowska Magdalena

nauczanie wczesnoszkolne

G

Dolega Tomasz

wychowanie fizyczne

SP

Dolegała Iwona

przyroda, wdż

G

Domszy Anita

geografia

SP

Drozdowska Dorota

nauczanie wczesnoszkolne

SP

Famulski Łukasz

religia

G

Gawarkiewicz Anna

język niemiecki

SP

Godurowska Joanna

świetlica

SP

Gonkowska Małgorzata

zajęcia komputerowe, język niemiecki

G

Gutmański Robert

wychowanie fizyczne

G

Imalska Dorota

matematyka

G

Jabłońska Beata

wychowanie fizyczne

G

Jabłoński Mirosław

wychowanie fizyczne

SP

Jakubas Małgorzata

język angielski

G

Jankowska Anna

pedagog

Wicedyrektor

Jarzębińska Emilia

psycholog

G

Kaczmarek Kalina

język niemiecki

G

ks.Kalinowski Tomasz

religia

G

Kalotka Beata

fizyka

G

Karczewska Joanna

język polski

SP

Karczewski Marcin

wychowanie fizyczne

G

Kasela Adam

historia

G

Kaźmierkiewicz Dagmara

język angielski

G

Kępara Anna

matematyka

SP

Kilanowska Karolina

nauczanie wczesnoszkolne

SP

Knitter- Śliwińska Beata

nauczanie wczesnoszkolne

SP

Kodzis Maria

nauczanie przedszkolne

G

Kordowska Mariola

historia, wos, wdż

SP

Kuczmarska Jolanta

nauczanie wczesnoszkolne

G

Kulas Joanna

świetlica

SP

Kwaśnicka Katarzyna

nauczanie wczesnoszkolne

G

Kwiatkowska Aleksandra

muzyka, zajęcia artystyczne

G

Lamparska Barbara

geografia

SP

Lamparska Maria

język polski

SP

Lągowska Lidia

pedagog

G

Liczner Maria

nauczyciel specjalista

SP

Mączyńska Małgorzata

nauczanie przedszkolne

G

Michalska Monika

nauczyciel specjalista

G

Michalska –Piesczek Paulina

przyroda, język angielski

G

Mikulska–Jasieniecka  Małgorzata

matematyka

SP

Myszka Lucyna

socjoterapeuta

SP

Nowak Katarzyna

świetlica

SP

Pajączkowska Magdalena

nauczanie wczesnoszkolne

SP

Pawska Aneta

logopeda

SP

Piechota Maria

rewalidacja

SP

Pietkiewicz Renata

nauczyciel-bibliotekarz

G

Pilarski Jacek

informatyka

G

Podraza Mariusz

Edukacja dla Bezpieczeństwa

SP

Pracowita Ewelina

nauczanie przedszkolne

SP

Radomiński Ariel

muzyka, plastyka

SP

Ratkowska Dorota

zajęcia komputerowe, technika

G

Regent Alicja

historia, wos, nauczyciel specjalista

SP

Rogowska - Olejniczak Hanna

język angielski

G

Romańska Dorota

historia, wos, wdż

G

Rosińska Magdalena

język angielski

SP

Rumińska Katarzyna

język polski

G

Sadowska Justyna

nauczyciel specjalista, historia, wos

SP

Sarnowska Marta

nauczanie wczesnoszkolne

SP

Semeniuk Edyta

nauczanie wczesnoszkolne

 

Siemianowski Andrzej

wychowanie fizyczne

SP

Spich Aneta

matematyka

G

Stachowska Hanka

matematyka

Wicedyrektor

Szamska – Kuczwalska Marlena

nauczyciel specjalista

G

Świerczek –Szczech Agnieszka

świetlica

SP

Targońska Hanna

język angielski

G

Trzeciakowska Maria

biologia

SP

Utnicka Dorota

język angielski

SP

Waligóra Bożena

nauczanie wczesnoszkolne

SP

Wirska Eliza

język polski

G

Wiśniewska Daniela

wychowanie fizyczne

SP

Wiśniewska Ewelina

język angielski

G

ks.Wiśniewski Jakub

religia

SP

Włodara Marcin

historia

SP

Wojciechowska Lidia

terapia pedagogiczna

G

Woyda Monika

matematyka

SP

Woźniak Katarzyna

rewalidacja

SP

Zielińska Sylwia

wychowanie fizyczne

G

Żurawska Magdalena

chemia, język angielski

SP

Żyło Beata

nauczanie wczesnoszkolne